Organizator:

Pieniądze, pieniądze, pieniądze - eksperci o inwestycjach budowlanych podczas BUILD4FUTURE

Podziel się

Ekonomia i finanse polskiego budownictwa w obliczu kryzysu – tym tematem zakończono poniedziałkowe spotkanie branży budowlanej w Poznaniu podczas Forum Gospodarczego Budownictwa BUILD4FUTURE. Jutro rozpoczynają się na terenie MTP targi BUDMA. Również jutro startuje Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska-Ukraina w Poznań Congress Center.

Pieniądze na inwestycje, inflacja i polityka klimatyczna sektora finansów – jaka będzie najbliższa przyszłość w naszym kraju? Czy będą pieniądze publiczne na inwestycje infrastrukturalne i pieniądze prywatnych inwestorów na budownictwo kubaturowe – mieszkaniowe i przemysłowe? Jaka będzie polityka kredytowa i ubezpieczeniowa banków i firm ubezpieczeniowych w 2023 r. i latach kolejnych?

Kazimierz Krupa, Dyrektor Zarządzający oraz Wspólnik w Kancelarii Drawbridge Olczak i Wspólnicy, a także redaktor naczelny magazynu Euroinfrastruktura XXI rozmawiał o tym z Katarzyną Kowalską - Wiceprezesem Zarządu KUKE SA, Anną Łopaciuk - Dyrektorem Programu Infrastruktura, Transport i Logistyka w Banku Gospodarstwa Krajowego, Krzysztofem Pietraszkiewiczem - Prezesem Związku Banków Polskich, Damianem Kaźmierczakiem - Głównym Ekonomistą Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa i adiunktem na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, dr Lidią Stępińska-Ustasiak - Liderem Obszaru w Centrum Foresightu i Internacjonalizacji w Łukasiewicz – ORGMASZ oraz Piotrem Bielskim - Głównym Ekonomistą i Dyrektorem Departamentu Analiz Ekonomicznych w Santander Bank Polska SA.

Wciąż można kupić bilety na konferencję, zapraszamy!